V Konferencja Arachnologiczna

V. Krajowa Konferencja Arachnologiczna

Siedlce 14-15 września 2018

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny, Sekcja Arachnologiczna PTZool i Fundacja "Biodiversitatis" zapraszają na V Krajową Konferencję Arachnologiczną, która odbędzie się w dniach 14-15 września w budynku Instytutu Biologii, Siedlce, ul Prusa 14.

 

Konferencja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Nie ma wpisowego a koszty uczestnictwa (zakwaterowanie, wyżywienie) uczestnicy opłacają na miejscu.

W programie część popularna  (piątek godz. 12-14) oraz naukowa, w której prezentowane będą wyniki oryginalnych badań.

Dla zainteresowanych (limit 20 osób) planujemy warsztaty arachnologiczne, zgłoszenia należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zakwaterowanie w domu studenta (koszt ok. 45 zł za dobę), zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dla chętnych  pokonferencyjna wycieczka przyrodnicza do Drohiczyna (niedziela 16 września).

 

Ważne:

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij do 20 lipca na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Zgłoszenie na warsztaty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

3. Abstrakt: 1 strona A4 (Times, 12 pkt., odstęp 1,5), do 15 sierpnia 2018 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 25 6431210

W imieniu organizatorów: prof. dr hab. Marek M. Żabka

Pobierz formularz zgłoszeniowy 

 VKonferencjaArachnologiczna