VI Krajowa Konferencja Arachnologiczna

VI. Krajowa Konferencja Arachnologiczna

Białystok - Gugny 20-22 września 2019

Szanowni Państwo,

Uniwersytet w Białymstoku oraz Sekcja Arachnologiczna PTZool zapraszają na VI. Krajową Konferencję Arachnologiczną, która odbędzie się w dniach 20-22 września 2019 r. Pierwszy dzień Konferencji planowany jest w Instytucie Biologii UwB wraz ze zwiedzaniem Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego. Drugi i trzeci dzień Konferencji uczestnicy spędzą w Terenowej Stacji Naukowo-Dydaktycznej Instytutu Biologii UwB w Gugnach na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Zgłoszenia (pobierz) w terminie do 15 lipca 2019 r. proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszam w imieniu Komitetu Organizacyjnego,

Janusz Kupryjanowicz

Dr Janusz Kupryjanowicz

Uniwersyteckie Centrum Przyrodnicze im. Profesora Andrzeja Myrchy